З Днем Незалежності!

Ще один рік стійкості, ще одне свято незламної свободи - 32-га річниця Незалежності України.

«єРобота»!

До вашої уваги презентаційні матеріали щодо програми грантів для розвитку переробних підприємств, яка реалізується в рамках проєкту «єРобота»!

Інформаційна компанія «Виходь на світло!».

Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

«Виходь на світло!»

Триває інформаційна кампанія Держпраці «Виходь на світло!», розроблена за сприянням проєкту ЄСМОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні»

УВАГА! З метою моніторингу житлових проблем, ШУЛЬГИНСЬКА СВА проводить анкетування мешканців Шульгинської територіальної громади, які покинули свої домівки та перемістилися на територію підконтрольну уряду України внаслідок дій російського arpecopa та набули статус внутрішньо переміщених осіб щодо потреби у тимчасовому житлі та інших консультацій.

Недостатність сну значно впливає на психічне здоров’я та загальну якість життя

Виття сирени щоночі унаслідок загрози ракетних атак росії має неабиякий вплив на якість та тривалість сну українців. Під час війни, коли багато людей переживають велике психічне навантаження, зокрема, стрес та панічні атаки – це все часто призводить до появи безсоння та може спровокувати загострення психічних розладів.