Наймасштабніший пригодницько-історичний екшн «Довбуш»від режисера Олеся Саніна виходить у широкий прокат до Дня Незалежності України!

Стрічка розповідає про ватажка опришків, національного героя, який разом зі своєю ватагою виборював право жити вільно на своїй землі. Його історія розгортається на початку 18 століття та як ніколи резонує із сьогоденням.

Памʼятайте!

Тільки задекларована праця допоможе захистити нашу країну, сприятиме розвитку економіки та зробить наше життя кращим!

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності; популяризації волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (https://www.facebook.com/uwcfoundation/), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення (https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter) та Українська молодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ ДОПОМОГИ ВПО З ЛУГАНЩИНИ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ з 07.08.2023 змінює свій графік та адресу: вул. Шептицкого 18. Графік роботи з вівторка по суботу з 10-00 до 15-00.

Люди – це не товар!

Існує безліч історій втягнення в злочинну діяльність - торгівлю людьми. Кожен раз, коли чуєш про оманливі легкі гроші чи роботу, важливо усвідомлювати, що це може бути пасткою, за якою стоять безжальні злочинці, що використовують обіцянки кращого майбутнього чи легких заробітків (і не тільки), щоб втягнути в протиправні дії потенційних жертв.

У межах реалізації експериментального проєкту є можливість БЕЗКОШТОВНО отримати у Спеціалізованому Миргородському санаторії «Слава» такі соціальні послуги

З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».