Оголошення та важлива інформація.

04 Квітня, 2024 р., 16:48
За період з 01 січня 2024 по 27 березня 2024 відділом «Центр надання адміністративних послуг» Шульгинської сільської військової адміністрації Старобільського району Луганської області надано такі адміністративні послуги:
03 Квітня, 2024 р., 12:07
Основна вимога до кандидатів - висока мотивація нищити ворога та відповідність загальним вимогам до кандидатів на службу в поліції.
01 Квітня, 2024 р., 09:50
Відсьогодні на сайті Реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України (RD4U), оголошено про відкриття прийому заяв про відшкодування збитків, спричинених російською агресією.
31 Березня, 2024 р., 11:46
Відділом освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області та Шульгинським ліцеєм Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області замовлено свідоцтва про здобуття початкової освіти у кількості 33 штук, свідоцтва про здобуття базової освіти у кількості 30 штук, свідоцтва про здобуття повної освіти у кількості 18 штук.
28 Березня, 2024 р., 15:04
Шановні батьки майбутніх першокласників!
25 Березня, 2024 р., 13:18
Відтепер родина, яка перебуває в процесі усиновлення дитини, зможе забрати дитину до себе раніше, ніж буде винесене рішення суду.
25 Березня, 2024 р., 12:53
Безбар’єрність – не тільки про людей з інвалідністю, безбар’єрність – це про кожного з нас. Можливість вільно та безпечно пересуватися містом – звичайно ж, це відсутність бар’єрів. Але дивимося ширше – вільний доступ до інтернету, можливість навчатися незалежно від віку чи стану здоров’я, рівне право до працевлаштування у чоловіка і жінки чи людей старше 45 років, заняття танцями чи спортом у будь-якому віці – це все про безбар’єрність також.