28 грудня працівники культури

Дата: 18.01.2019 10:27
Кількість переглядів: 544

28 грудня працівники культури( СБК,ДШМ та бібліотека) в черговий раз здивували та порадували шульгинців та гостей села. Не просто Новорічний концерт,а чудове театралізоване дійство,в якому взяли участь всі працівники нашого «вогнища культури». Це в черговий раз довело,що в стінах нашого Будинку культури талановиті всі від керівників до опалювачів. Дякуємо вам за казковий вечір,за неперевершену фотозону!!! Дякуємо всім,хто брав участь в заході-Народному хору «Надвечір’я», танцювальному колективу «Крок вперед»,та всім активним та талановитим учасникам художньої самодіяльності. Особлива подяка матусям,що на громадських засадах виконують обов’язки «гримерів,стилістів,візажистів» своїх талановитих діток. Розуміємо,що це нелегко,але емоції,коли бачиш своє дитя на сцені, та задоволені діти все компенсують. Трішки дивно,що глядацька зала була не повністю заповнена. Шановні односельчани,відірвіться від диванів та телевізорів,пройдіться вулицями села,та відвідайте заходи,що проводяться в селі. Повірте,воно того варте!!!Всім працівникам СБК,ДШМ та бібліотеки бажаємо нових творчих здобутків,натхнення,сил та креативних ідей. Ви молодці! Пишаємося вами!!!